Orjinal Lida

Orjinal Lida

orjinal lida

Orjinal Lida

Lida zayıflama hapı satışa sunulduğu günden itibaren oldukça yüksek satış oranlarına ulaşmıştır. Bu popülarite sonucunda maalesef ki sahte üreticiler piyasaya çıkmıştır. Orjinal lida nasıl anlaşılır? Bu konuda sizlere makalemizde bilgiler vereceğiz.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Son zamanlarda sıkça sorulan soruların başında ürünün orjinal olup olmadığı gelmektedir.

Öncelikle sipariş vereceğiniz firmanın iletişim bilgilerinin açık olmasına, Sitenin size güven  vermesine ve ürün üretiminin km dali firması tarafından yapıldığına dikkat ediniz.

Ürün Kutusu üzerinde hologram yer almaktadır. Merdiven altı üretim diye tabir ettiğimiz ürünlerde hologram yer almamaktadır.

Kutuyu açtığınız zaman kapsüller platin renginde folyo içerisine yerleştirilmiştir. Folyosuz ve açık kapsül halinde teslim edilen ürünleri almayınız.

Kapsüller üzerinde üretici firmanın logosu bulunmaktadır. Logosuz kapsüller kesinlikle sahte ürünlerdir.

Kapsüllerin bir tarafı koyu yeşil, Diğer tarafı ise açık yeşil renktedir.

Ürünü teslim aldığınızda son kullanma tarihine kesinlikle dikkat ediniz!

Sipariş vermeden önce;

Müşteri temsilcisinin size tatmin edici cevaplar vermesine dikkat edin.

Satış politikalarını, İade politikalarını Gizlilik politikalarını okuyun. Politika sayfası olmayan sitelerden uzak durun.

Şirket telefon numaralarının 7/24 aktif olmasına dikkat edin. Online satış sistemlerinde mesai kavramı bulunmamaktadır. 7/24 destek alabileceğiniz firmaları tercih edin.

Faturalarınızı isteyin. Fatura kesmeyen web sitelerinden alışveriş yapmayın.

Lida Kullanım Süreci

Lida kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren etkisini göstermektedir.

İlk gün ağız kuruluğu ve iştah kaybı yapar. Ağız kuruluğu, İştah kaybı hissetmediyseniz eğer ürünün sahte olma olasılığı yüksektir. 3 Gün içerisinde bu etki kendisini %100 olarak göstermektedir.

Lida ayda ortalama 4-12 kilogram vermenizi sağlar. Eğer bu oranlar arasında kilo vermediyseniz ürünün sahte olma ihtimali vardır. Bu oran metabolizmaya göre değişmektedir. Ayrıca tiroit hastaları daha az kilo verirler.

Ayrıca gün içerisinde form çayları kullanmanızı da öneriyoruz.

About The Author

admin

No Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: